EURO 2020 ZAKOŃCZONE

WŁOSI WE WSPANIAŁYM STYLU ZDOBYLI MISTRZOWSKI TYTUŁ!

Nasza zabawa „EURO 2020” również dobiegła końca.
Dziękujemy Wszystkim za udział i zaangażowanie. A zwycięzcom gratulujemy.

Nagrody VARTA

Klasyfikacja generalna

Dziękujemy Wszystkim za udział w typowaniu zwycięzców faz pucharowych Mistrzostw Europy 2020
A oto lista najlepszych z najlepszych i punktacja generalna:

Karol  (EURO TIM EDWARD NIEDBALSKI - Bydgoszcz)  204 pkt.
Mariusz  (GUMA WICHEREK SP.J. - Oborniki)  191 pkt.
Agata  (RED CAR AGATA KIELAR - Wrocław)  163 pkt.
Rafał  (RAFAŁ PISKORZ MECHANIKA POJAZDOWA - Kraków)  163 pkt.
Krzysztof  (AT SERWICE - Bielsko Biała)  161 pkt.
Daniel  (AUTO STAJNIA DANIEL TOMALA - Poznań)  152 pkt.
Tomasz  (RAVIS S.C. - Kędzierzyn-Koźle)  150 pkt.
Hubert  (PHU BOLCAR ŁUKASZ BOLIMOWSKI - Łowicz)  147 pkt.
Katarzyna  (DELON AUTO SERWIS - Słupsk)  133 pkt.
Tomasz  (ELEAR SP. Z O.O. - Gorzów Wielkopolski)  126 pkt.

Podsumowanie finału

Przedstawiamy 10-tkę wylosowanych, którzy wytypowali zwycięską drużynę:

Jan  (STREFA AKUMULATORÓW JAN ZABŁOCKI) - Zakopane
Agata  (RED CAR AGATA KIELAR) - Wrocław
Piotr  (RAVIS S.C.) - Kędzierzyn-Koźle
Gabriel  (DATA AUTO SP. J.) - Tychy
Robert  (ZAMELEK ROBERT "TRANSBUD") - Leszno
Maciej  (AUTIM SP. Z O.O.) - Poznań
Lech  (P.H.U. STACJA KONTROLI POJAZDÓW) - Strzelno
Robert  (F.H.U ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA) - Iwkowa
Tomasz  (TRAKO SP. Z O.O.) - Szczecinek
Tomasz  (ELEAR SP. Z O.O.) - Gorzów Wielkopolski

Podsumowanie fazy półfinałowej

Przedstawiamy listę uczestników naszej zabawy,
którzy zostali wylosowani wśród Typerów z największą ilością punktów w tej fazie rozgrywek.
Do nich trafiają nagrody.

Karol  (EURO TIM EDWARD NIEDBALSKI) - Bydgoszcz
Piotr  (F.P.H.U. ALMOT PIOTR NOGA) - Pszczyna
Franciszek  (Mechanika pojazdowa Franciszek Bam) - Ćwiklice 
Daniel  (Auto Stajnia Daniel Tomala) - Poznań
Cezary  (Auto-Service Mieczysław Żukowski) - Koszalin
Mateusz  (Margum S.C. P.Lipertowicz M. Lipertowicz) - Lubicz
Michał  (B.M.C. Mechanika Pojazdowa Marta Dziedzic) - Sosnowiec
Krzysiek  (Walmar Drażba Sp.J.) - Suwałki
Marian  (AUTO KOMPLEX Balcer Marian) - Sucha Beskidzka
Marcin  (Mechanika Pojazdowa Auto-Mar Marcin Wrzosek) - Bartniczka

Podsumowanie fazy ćwierćfinałowej

Ale się działo! Kolejna faza rozgrywek za nami. 
Jest Was bardzo dużo a Wasze typy bardzo trafne. BRAWO! To nie było łatwe. 
A oto Ci, którzy zostali wylosowani. Do nich trafiają nagrody.

Janusz  (JiJ JANUSZ MAZUREK) - Przecław
Marcin  (AUTO ELEKTRO SERVICE Marcin Krzemiński) - Sierpc
Damian  (DATA AUTO SP.J.) - Tychy
Agnieszka  (DATA AUTO SP.J.) - Tychy
Tomasz  (ELEAR Sp. z o.o.) - Gorzów Wielkopolski
Piotr  (F.P.H.U. ALMOT PIOTR NOGA) - Pszczyna
Tomasz  (DK SERWIS TOMASZ SZOŁTYSEK) - Knurów
Tomasz  (TRAKO Sp. z o.o.) - Szczecinek
Przemysław  (FLOTA OPONY POLSKA S.C.) - Poznań
Tomasz  (UPROMEX SP Z O.O.) - Łochowo

Emocje 1/8 finału Mistrzostw Europy za nami!

Oto 10 zwycięzców tego etapu fazy pucharowej:

Karol  (EURO TIM EDWARD NIEDBALSKI) - Bydgoszcz
Mariusz  (Guma Wicherek Sp.J.) - Oborniki
Krzysztof  (A.T.Service) - Bielsko Biała
Agata  (Red Car Agata Kielar) - Wrocław
Rafał  (Rafał Piskorz Mechanika Pojazdowa) - Kraków
Katarzyna  (Delon Auto Serwis) - Słupsk
Włodzimierz  (DATA AUTO Sp. J.) - Tychy
Hubert  (PHU BOLCAR Łukasz Bolimowski) - Łowicz
Tomasz  (RAVIS s.c.) - Kędzierzyn-Koźle
Ewa  (FUH JÓTA-AUTO) - Bukowno

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze wrażenia z przeglądania.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę cookies obowiązującą na tej stronie.